Kolonya Şişesi Hediyelik

Çok hoş bir tasarıma sahip bir modeli sizlere tanıtmak istiyoruz. 50 cc kristal kapaklı vazo şişe üzeri şoklanmış çiçeklerle süslenerek güzel bir görüntü elde edildi. Farklı çiçek renkleri ile de güzel görüneceğinden şüphe yok.

Şişenin içerisindeki kolonya tamamen isteğinize göre alternatiflerle size sunulmakta. Bu konuları whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek sorabilir, anında bilgilendirme alabilirsiniz.

Cam şişeler özellikle kargo sürecinden çok hassas davranılması gereken hediyelikler. Bu yüzden çok güzel bir şekilde paketleme yapılmalı ki, o şekilde hazırlıyoruz. Sürekli kargo çıkaran Türkiye’nin ve özellikle Avrupa’nın farklı bölgelerine ürün gönderen bir firma olarak bu konuda tecrübeliyiz. Herhangi bir durumda zaten müşterimize önceden bilgilendirme yapıyoruz.

Peki bu güzel ürünün fiyatı ne kadar?

Bu modeli adet olarak 9.50 tl den hazırlıyoruz. Cam şişeli ürünlerde özellikle yaşanan pandemiden sonra maliyetler inanılmaz arttı. Bu yüzden fiyatlarda bir yükselme olduğu bir gerçek.

Şunu söylemek istiyoruz az adetli 30 – 40 gibi davetli sayısının katılacağı organizasyonlarınız için bu tarz özel ürünler sipariş vermelisiniz. Tabiki farklı ürünlerde düşünebilirsiniz. Ancak adet sayısı az olacağından bu tarz gösterişli bir model dağıtmanız size ayrı bir hava katacaktır 🙂