Deniz Yıldızlı Kütük Mumluk Turuncu Çiçekli

Turuncu cipso çiçekli kütük mumluklar doğal ve uyumlu görüntüsü ile ön plana çıkmakta. Ürün kraft asetat kapaklı kutu içerisinde gönderilmektedir. Kutu boyutu 9x9x3 Cm şeklinde.

Nikah hediyeliğini özellikle ön plana çıkaran detay kesinlikle deniz yıldızı. Deniz yıldızı bu arada yapay değildir. Turuncu çiçek, üzerinde krem pamuk otu, jüt ip ile atılan fiyonk ve üzerinde deniz yıldızı güzel ve uyumlu bir görüntü ortaya çıkardı. Ayrıca çiçek renkleri isteğe göre değişebilmektedir. Bize hangi rengi düşündüğünüzü yazarsanız sizlere whatsapp üzerinden renk tonları hakkında görüntü aktarılacaktır.

Kütük boyutları 9cm ile 7cm arasında değişkenlik gösterebilir. Doğal ürün olduğu için standart değildir.

Etiket tasarımınız isteğinize göre düzenlenip sizden onay alınarak baskısı yapılmaktadır.

Kütüklerimiz siparişe göre özel olarak atölyede üretilmekte. Fiyatlarımız ve sipariş yöntemimizden bahsedecek olursak whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilir ürün konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Deniz yıldızlı kütük mumluk fiyatlandırma. Minimum olarak 30 adet sipariş almaktayız.

Kütük mumluklarımız adet olarak 7.50 TL den hazırlanmaktadır.

Kargo ücreti standart 15 tl’dir. Yurtiçi kargo firması ile kargolarımızı gönderiyoruz. Ve ürünlere zarar gelmemesi için paketlemeyi ona göre düzenlemekteyiz. Ayrıca yurtdışı gönderim yapmaktayız. Yurtdışı kargo ücretlerimiz konusunda detaylı bilgiyi whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirseniz hemen veriyoruz.

Kaç adet istediğinizi, ve nikah, nişan söz tarihinizi whatsapp üzerinden bize yazabilirseniz teslimat konusunda planlama yapılarak hangi gün elinizde olurlar net olarak bildirimde bulunuyoruz.