Bardak Mum Hediyelik

2021 yılında en çok tercih edilen nikah, nişan, söz gibi özel günlerinizde dağıtılan Bardak mum modelleri. Kutusu, etiket ve kurdele ile birlikte mükemmel bir uyum içerisinde. Bardak mum boyutları hakkında alt kısımda detaylı bilgi verilecektir.

Özellikle sipariş vereceğiniz hediyeliklerin standart olmasına önem veren gelin ve damat adaylarının tercih etmesi gerektiğini düşündüğümüz bir ürün. El işçiliğinin çok fazla olmadığı bir model.

Etiket tasarımı

Etiket tasarımı gelin ve damat isimlerinin baş harfleri ve alt kısımda isimler olacak şekilde farklı bir görüntü sunmakta. Ayrıca alt kısıma nikah hatırası, nişan hatırası veya söz hatırası gibi yazılar eklenebilir. Sipariş sonrası sizinle iletişime geçilerek etiket tasarımı yapılıyor ve onay alınarak baskı yapılmakta.

Ürün boyutu 

bardak mumlarımızı içerisine koyduğumuz kutu boyutu 5x5x6 cm şeklindedir. Bardak boyutu ise yükseklik 6 cm, ağız çapı 4.5 cm şeklindedir.

Bardak mum fiyatı

Bardam mum modellerimizi adet olarak 8.50 tl den hazırlamaktayız. Minimum 30 adet sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yüksek adetli alımlarda indirim için whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçilmesi durumunda indirimli fiyatları hakkında bilgi verilecektir.

Son olarak kutu renk seçenekleri arasında, kraft, gümüş ve gold renk bulunmaktadır.